nestleSzanowni mieszkańcy!

Uprzejmie prosimy i zachęcamy do oddania głosu w konkursie „Nestle Porusza Polskę”. Nagrodą jest lokalizacja siłowni zewnętrznej w miejscowości Przerośl.

Informuję, że Gmina Przerośl zakwalifikowała się do II etapu konkursu „Nestle Porusza Polskę”, w którym w każdym województwie powstanie jedna siłownia zewnętrzna. Gmina Przerośl zgłosiła do konkursu jedną lokalizację siłowni plenerowej w miejscowości Przerośl. Nasza lokalizacja to teren działki oznaczonej numerem geodezyjnym 411/3 przy ul. Spacerowej w m. Przerośl, stanowiącej własność Mienia Komunalnego Gminy Przerośl.
Głosujemy internetowo, codziennie jeden raz, począwszy od 5 kwietnia do 6 lipca 2016 r. poprzez stronę internetową www.nestleporusza.pl, tam klikamy głosuj i szukamy np. po  nazwie miejscowości (Przerośl) lub ulicy (ul. Spacerowa ) naszej lokalizacji lub bezpośrednio TUTAJ.

Po kliknięciu przycisku „Głosuj” Głosujący zostanie poproszony o podanie adresu e-mail, na który wysłany zostanie link aktywacyjny, w który Głosujący winien kliknąć, aby jego głos został ważnie oddany.

Po kliknięciu na w/w link Głosujący zostanie przekierowany na stronę, gdzie będzie widnieć informacja o prawidłowo oddanym głosie. Po wpisaniu adresu e-mail, Głosujący winien wyrazić zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych, jak również zgodę dotyczącą treści Regulaminu Głosowania.
Siłownie powstaną w lokalizacjach, które zdobędą najwięcej głosów w swoim województwie.

Zachęcamy Państwa do głosowania na nasz projekt i walki o nagrodę.

Nestle wybuduje siłownie w tych lokalizacjach, które zdobędą najwięcej głosów.

Do pobrania:

Powiększ
  • A  A  A  A  
Kalendarz
Marzec 2024
P W Ś C P S N
« Paź    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031